Menü Kapat

Sancaktepe Arçelik Servisi

Sancaktepe Arçelik servisi her türlü beyaz eşya tamiri, kombi servisi, klima servisi, petek temizliği kart tamiri, yıllık bakım ve onarım hizmetleri vardır.Çocuk Makinesi, Bulaşık Makinesi, Fırın, Buzdolabı, Klima
Müşteri hizmetleri yetkilimizi aradığınızda cihazınızın fişi ödülü takılıdır emin olunuz ve arıza kodu bildiriniz veya çalışmama nedenini kullandığınızda mutlaka söyleyiniz.
Sancaktepe Arçelik Servisi Bölge Servisi dir.

Sancaktepe Arçelik Servisi

Sancaktepe Arçelik Servisi

Sancaktepe Arçelik Servisi Beyaz Eşyalarınız En İyi Arçelik Servisi Boyut Enyakın Arçelik Servisi Olan haftanın 7/24 günü ÖZEL Servis Olarak hizmet vermekteyiz.

Uzun yıllardır sektörde faaliyetlerini sürdürmek firmamız, sizlere en iyi hizmet vermek adına kendini sürekli olarak yenilemek. Sektördeki gelişmeleri sürekli takip etmek, kendimizi devamlı olarak geliştirmekteyiz. Vizyonunu sürekli genişleten firmamız, teknolojiyi devam takip ediyoruz. İşlemlerimizde son teknoloji ekipmanı kullanmakta, kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarını sürdüren firmamız, ekonomik fiyat aralıklarında gerçekleştiriliyor, herkesin kaliteli hizmet almaktadır.

Yılların Vermiş Olduğu Tecrube İle Çalışan Bir Firma Anlayışına Sahip Kuruluş Olmak ile Beraber Beyaz Eşya Servisi Firmamızda Çalışan İş Arkadaşlarımızın Bilgi Ve İş Anlayışı Beğenilen Bir Kısımdayız.
İşimiz Gereği Müsteri Memnuniyeti İlk Sırada Olmakla Beraber İş Bilgimiz Sayesinde Bir Çok Mutlu Müşteriye Ulaşmış Bulunmaktayız.

Teknik Servis Olarak Yaptığımız İşler Siz Müşterilerimiz Tarafından Gerekli Onayları Almış Ve Hala Almakta Olduğumuz Bu Sektörde İş Yapmaktayız.
Beyaz Eşyalarınızı Çalışma Arakdaşlarımız Kendi İşi Ve Kendi Malı Olarak Görmektedir Ve Ona Göre Bir Çalışma Yapmaktadır Bu Bilgiler Siz Müşterilerimizden Gelmekte Olup Sizlere Paylaşmaktayız.
Beyaz Eşya Servisi

Şirketimiz hizmet ve kalite anlayışı ile Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, Enyakın Arçelik Servisi ve klima gibi ürünler beyaz eşya olarak kabul edilirler. Bu eşyalarda ani olarak yaşanan arızlar da oldukça can sıkar. Firmamız, yaşanan bu arıza konularında sizlere en iyi hizmeti sunarak, hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilmeniz için yardımcı olur. Dilerseniz tüm bu ürünlerde periyodik bakım hizmetlerimizden faydalanabilir, evinizin bu ihtiyaç ürünlerinin ömrünü uzatabilirsiniz.

Tüm Cihazlarınız İçin Bizi Hemen Arayabilirsiniz.

Enyakın Arçelik Servisi

Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Klima ve Kombi ürünlerinizi garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamir ediyoruz.
Beyaz Eşya servisi olarak siz değerli müşterilerimizin ürünlerinin, onarımını, bakımını ve tamirat işlemlerini en ucuz ve garantili yoldan yapmak, firmamızın en önemli prensibidir. Tecrübesi yıllara dayanan firmamızın tecrübeli ve profesyonel teknisyen leri tarafından ürününüzün onarımı evinizde işyerinizde (gerekirse) Atölye mize ücretsiz olarak nakli yapılarak onarımını ve bakımını yapmaktayız.

Enyakın Arçelik Servisi

Uzun yıllardır siz değerli müşterilerimize teknik servis hizmeti veren firmamız haftanın 7 günü kesintisiz olarak sizlere hizmet vermektedir.

Tüm Arçelik marka beyaz eşyalarınızın klimalarınızın ve kombilerinizin tamir, bakım montaj ve onarım işlerini deneyimli ve uzman kadromuz  ile 1 yıl garantili olarak yapmaktayız.

İtinalı Servis Hizmetimizle siz müşterilerimizin memnunuyetini sağlamak için yıllara dayanan tecrübelerimiz ve uzman kadro ekibimizle sizlere hizmet sunmaktayız..

Hemen Ara