Menü Kapat

Avcılar Arçelik Servisi

Avcılar Arçelik servisi her türlü beyaz eşya tamiri, kombi servisi, klima servisi, petek temizliği kart tamiri, yıllık bakım ve onarım hizmetleri vardır.Çocuk Makinesi, Bulaşık Makinesi, Fırın, Buzdolabı, Klima
Müşteri hizmetleri kod bildiriniz veya çalışmama nedenini kullandığınızda mutlaka söyleyiniz.
Arçelik Servisi Yetkili Servisi değildir.Özel servistir.

Avcılar Arçelik Servisi

Avcılar Arçelik Servisi

Arçelik Servisi Beyaz Eşyalarınız En İyi Arçelik Servisi Boyut Enyakın Arçelik Servisi Olan haftanın 7/24 günü ÖZEL Servis Olarak hizmet vermekteyiz.

AMBARLI MAHALLESİ ARÇELİK SERVİSİ

CİHANGİR MAHALLESİ ARÇELİK SERVİSİ

DENİZKÖŞKLER MAHALLESİ ARÇELİK SERVİSİ

FİRUZKÖY MAHALLESİ ARÇELİK SERVİSİ

GÜMÜŞPALA MAHALLESİ ARÇELİK SERVİSİ

MERKEZ MAHALLESİ ARÇELİK SERVİSİ

MUSTAFA KEMALPAŞA MAHALLESİ ARÇELİK SERVİSİ

TAHTAKALE MAHALLESİ ARÇELİK SERVİSİ

ÜNİVERSİTE MAHALLESİ ARÇELİK SERVİSİ

YEŞİLKENT MAHALLESİ ARÇELİK SERVİSİ

Uzun yıllardır sektörde faaliyetlerini sürdürmek firmamız, sizlere en iyi hizmet vermek adına kendini sürekli olarak yenilemek. Sektördeki gelişmeleri sürekli takip etmek, kendimizi devamlı olarak geliştirmekteyiz. Vizyonunu sürekli genişleten firmamız, teknolojiyi devam takip ediyoruz.

İşlemlerimizde son teknoloji ekipmanı kullanmakta, kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarını sürdüren firmamız, ekonomik fiyat aralıklarında gerçekleştiriliyor, herkesin kaliteli hizmet altında.

Avcılar Arçelik Servis Hizmetlerimiz

Sarıyer gölgesinde faaliyet gösterdiğimiz beyaz eşya alanında sorumluluk sahibi uzman kadromuzla sizlere hizmet vermekteyiz.Servis olarak yapılan tüm işlemlerde 1 sene firmamız garanti vermektedir.Problemlerinizi yerinde belirliyerek en özenli bir şekilde neticeye ulaştırıyoruz.

Cihazlarınızda gerek parça arızası gerekse elektronik arızaların tamirini uzun zamandır sorunsuz şekilde tamirlerini yapan firmamız işlemler esnasında parça değişimi gerektiğinde sıfır ve orjinal parçalar kullanarak bu parçalara 1 sene firma garantisi vermektedir.

Hizmetlerimiz başlıca ;

Avcılar Arçelik Kombi Servisi

Avcılar Arçelik Klima Servisi Arçelik Buzdolabı Servisi

Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

Arçelik Kurutma Makinesi Servisi

Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi

Arçelik Fırın Servisi

Arçelik Su Sebili Servisi

 Arçelik Süpürge Servisi

Firmamızdan hizmet aldığınızda resmi formalarımız ile işlem yapılmaktadır ve bu servis formu size bir nüshası verilmektedir bu sayede ürülerinize verilen garantileri buradan takip edebilirsiniz.Servislerimizden yararlanmak için bizlere aşağıdaki iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

Arçelik Kombi Servisi

Kombi servisi olarak kombinizde olası arızaları ve teknik sorunlarınızı sorunsuz bir şekilde halletmekteyiz. Firmamız sadece kombi tamir teknik işlemleri yapmayıp kombi petek tesisatınızında bakım ve temizliğini özel ilaçlama yoluyla temizleyip yüksek gelen faturalarınızı düşürmek ve ısı sorunlarınızıda halletmektedir. Sarıyer kombi petek temizlik servis hizmetleri içinde bize ulaşabilirsiniz.

Hemen Ara