Menü Kapat

Ataşehir Arçelik servisi

Ataşehir Arçelik servisi her türlü beyaz eşya tamiri, kombi servisi, klima servisi, petek temizliği kart tamiri, yıllık bakım ve onarım hizmetleri vardır.Çalış Makinesi, Bulaşık Makinesi, Fırın, Buzdolabı, Klima, Kombi cihazlarda tamiri en kısa süreli gereklidir.
Müşteri hizmetleri yetkilimizi aradığınızda cihazınızın fişi ödülü takılıdır emin olunuz ve arıza kodu bildiriniz veya çalışmama nedenini kullandığınızda mutlaka söyleyiniz.
Ataşehir Arçelik Servisimiz Yetkili Servisi değildir.Özel servistir.

Arnavutköy Arçelik Servisi

Ataşehir Arçelik servisi

 Beyaz Eşyalarınız En İyi Arçelik Servisi Boyut Enyakın Arçelik Servisi Olan haftanın 7/24 günü ÖZEL Servis Olarak hizmet vermekteyiz.

AŞIKVEYSEL MAHALLESİ ARÇELİK SERVİSİ

ATATÜRK MAHALLESİ ARÇELİK SERVİSİ

BARBAROS MAHALLESİ ARÇELİK SERVİSİ

ESATPAŞA MAHALLESİ ARÇELİK SERVİSİ

FERHATPAŞA MAHALLESİ ARÇELİK SERVİSİ

FETİH MAHALLESİ ARÇELİK SERVİSİ

İÇERENKÖY MAHALLESİ ARÇELİK SERVİSİ

İNÖNÜ MAHALLESİ ARÇELİK SERVİSİ

KAYIŞDAĞI MAHALLESİ ARÇELİK SERVİSİ

KÜÇÜKBAKKALKÖY MAHALLESİ ARÇELİK SERVİSİ

MEVLANA MAHALLESİ ARÇELİK SERVİSİ

MİMAR SİNAN MAHALLESİ ARÇELİK SERVİSİ

MUSTAFA KEMAL MAHALLESİ ARÇELİK SERVİSİ

ÖRNEK MAHALLESİ ARÇELİK SERVİSİ

YENİ ÇAMLICA MAHALLESİ ARÇELİK SERVİSİ

YENİSAHRA MAHALLESİ ARÇELİK SERVİSİ

YENİŞEHİR MAHALLESİ ARÇELİK SERVİSİ

Uzun yıllardır sektörde faaliyetlerini sürdürmek firmamız, sizlere en iyi hizmet vermek adına kendini sürekli olarak yenilemek. Sektördeki gelişmeleri sürekli takip etmek, kendimizi devamlı olarak geliştirmekteyiz. Vizyonunu sürekli genişleten firmamız, teknolojiyi devam takip ediyoruz. İşlemlerimizde son teknoloji ekipmanı kullanmakta, kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarını sürdüren firmamız, ekonomik fiyat aralıklarında gerçekleştiriliyor, herkesin kaliteli hizmet almaktadır.

Teknik servis hizmetleriimiz 1 yıl ücretsiz işçilik ve yedek parça garantili olup, İstanbul Anadolu yakası teknik servis sitesinde rakipsizdir. 7 gün 24 saat teknik servis hizmeti vermekte olan firmamıza  0537 399 10 99  ve  0212535 56 32 no’lu telefondan gerekir.

Hemen Ara