Menü Kapat

Adalar Arçelik Servisi

Adalar Arçelik servisi her türlü beyaz eşya tamiri , kombi servisi , klima servisi , petek temizliği kart tamiri , yıllık bakım ve onarım hizmetleri vardır.Çamaşır Makinesi , Bulaşık Makinesi , Fırın , Buzdolabı , Klima , Kombi cihazlarınızın tamiri en kısa sürede yapılmaktadır.

Müşteri hizmetleri yetkilimizi aradığınızda cihazınızın fişi prize takılı olduğundan emin olunuz ve arıza kodu bildiriniz veya çalışmama sebebini biliyorsanız eğer mutlaka söyleyiniz.

 Adalar Arçelik Servisi

 

Arçelik Müşteri hizmetleri yetkilimizi aradığınızda cihazınızın fişi prize takılı olduğundan emin olunuz ve arıza kodu bildiriniz veya çalışmama sebebini biliyorsanız eğer mutlaka söyleyiniz.

Adalar Arçelik Servisimiz Yetkili Servis değildir.Özel servistir..

Uzun yıllardır sektörde faaliyetlerini sürdüren firmamız, sizlere en iyi hizmeti vermek adına kendini sürekli olarak yenilemektedir. Sektördeki gelişmeleri yakından takip etmekte, kendimizi devamlı olarak geliştirmekteyiz. Vizyonunu sürekli genişleten firmamız, teknolojiyi yakından takip etmektedir.  Arçelik Servisi İşlemlerimizde son teknoloji ekipmanları kullanmakta, kaliteli hizmet anlayışımız ile hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarını sürdüren firmamız, işlemlerini ekonomik fiyat aralıklarında gerçekleştirmekte, herkesin kaliteli hizmet almasını sağlamaktadır.

Arçelik Beyazeşya Servisi

Beyaz eşya ve elektronik eşyalarınızla yaşadığınız konfordan kısa süreli de olsa vazgeçmek istemiyor ve bu cihazlarla yaşadığınız sorunların en kısa sürede çözüme kavuşturulmasını istiyorsanız firmamızın sizlere sunmuş olduğu Arçelik Adalar Servis hizmetlerinden destek almanız faydalı olacaktır. Beko marka cihazlarınızın yanı sıra Arçelik, Altus, Vestel marka buzdolapları, çamaşır makinası, kombi, kurutma makinesi, klima ve bulaşık makinesi gibi cihazlarınız için de firmamızın sizlere vermiş olduğu destekten faydalanabilmeniz mümkündür.

 

Sadece Arçelik Beyaz Eşya Servisi tamiri, arıza, onarım hizmetleri için değil klima gibi cihazlarınızın periyodik bakımları ve temizleme işlemleri için de firmamızın teknik desteğinden yararlanabilirsiniz. Böylelikle cihazlarınızla daha büyük sorunlar yaşamadan evvel cihazlarınızın bakımı yapıldığından dolayı yaşanabilecek sorunların önüne geçebilmek mümkün olacaktır. Firmamızın vermiş olduğu bakım hizmetleri sayesinde Beko marka cihazlarınızın ömrünü uzatabilmeniz ve kısa vadede bu cihazlara olan ihtiyacınızın yinelenmemesi söz konusudur.

Arçelik Adalar Teknik Servis olarak firmamız size dilediğiniz her an sorunsuz teknik servis hizmetini en uygun fiyatla vermektedir. Bu da cihazlarınızı daha uygun servis fiyatlarıyla daha uzun süre sorunsuz kullanabileceğiniz anlamına gelmektedir. Cihazlarınızda ne tür sorunla karşılaşırsanız karşılaşın gerek yerinde onarım hizmetleriz gerekse servisimizdeki onarım hizmetlerimiz sayesinde cihazlarınızın tüm sorunlarının halledilmesi mümkün olacak ve sizler de yeni cihaz alma zahmetinden ve masrafından kurtulabileceksiniz.

ARÇELİK SERVİSİ

ARÇELİK markalı; çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, televizyon, klima, kombi gibi evinizde veya işyerinizde kullandığınız cihazlarınız arıza yaptığında size en yakın teknik servise ulaşmak için bizi arayabilirsiniz.

Çağrı merkezimizi aradığınızda operatörlerimiz arıza kaydınızı oluşturarak, size en yakın servisi adresinize yönlendireceklerdir.

Gelen servis en çabuk şekilde cihazınıza müdahale ederek (yerinde bakım yaparak veya atölyeye alarak) cihazınızın onarımını yapacaktır.

Adalar ve tüm mahallerine servis yönlendiriyoruz.

  • Arçelik Fırın Servisi
  • Arçelik Buzdolabı Servisi
  • Arçelik Su Sebili Servisi
  • Arçelik Elektrik Süpürgesi Servisi
  • Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi
  • Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
  • Arçelik Kurutma Makinesi Servisi

Hemen Ara